niedziela, 13 czerwca 2010

Szczur w poziomkach i kolczyki od Panoramy LeSage

 Jakiś czas temu umówiłam się z Ania Grabowską blog Ani na wymiankę.Poprosiła mnie o zrobienie szczurka.Szczura już kiedyś robiłam więc nie był to dla mnie wielki problem.Jednak ten okazał się strasznym rozrabiaką.Skakał po półkach,stole biegał po całym pokoju. W końcu pobiegł na balkon i ukrył sie w poziomkach. Myślał cwaniak, że go nie znajdę. A ja go cap za ogon( nie ma obawy ogonek mocno przyszyty nie odpadnie)  i do koperty.Szybciutko na pocztę ,a niech tam u Ani rozrabia z jej synkiem Filipem.Żeby mu smutno nie było dołożyłam małego misia do towarzystwa.
    Od Ani dostała dwie pary cudnych kolczyków. Sami zobaczcie jakie śliczne. Jestem nimi zachwycona.
Zwłaszcza te zielone są niesamowite duże, a bardzo leciutkie świetnie się je nosi.Wykonane szydełkiem z cieniutkiego kordonka mają wrabiane koraliki . Jestem nimi zachwycona .Wiele rzeczy umiem zrobić sama ,albo tak mi się wydaje ,że umiem .Jednak takich kolczyków to wiem żebym nie zrobiła nawet za 100 lat i nawet nie próbuje. Obie pary już nosiłam i jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam wszystkim biżuterię Ani Grabowskiej. Jej prace można kupić  w Galerii FiuFiu ,Galerii Modna i w Galerii Ellefant.
Zapraszam też do oglądania jej prac na digarcie. Ta dziewczyna normalnie cuda robi.

     Pozdrawiam serdecznie w niedzielny chłodny i deszczowy ranek . U mnie pada i jest tylko 16 stopni C brrr...Mówiłam nie narzekać na upał, bo to długo nie potrwa. Ja nie narzekałam. Lubię lato i w lecie powinno być ciepło. Jak sobie przypomnę te okropne deszcze albo ta paskudną zimę ,która się w tym roku ciągnęła w nieskończoność brrrrrrr. Wolę już te upały .
                                                   Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia eve-jank