wtorek, 4 stycznia 2011

Nowe misie, szaliczek, karteczka od Eli i zabawa z zielone u Aty

  Witajcie w Nowym Roku!

U mnie rozpoczął się pracowicie. Oczywiście i w sylwestra i w Nowy Rok pracowałam. Niby tylko 3 godziny, ale sam fakt wstania rano dobija. Dobra nie będę narzekać, bo inni mają gorzej. Na pewno są tacy. Może ja ich osobiście nie znam.....ale cicho trzeba rok zacząć optymistycznie.

  Na polu robótkowym też pracowicie. Urodziło mi się kilka misiów. Koala taki trochę śmieszny i może nie bardzo do koali podobny, ale mój pierwszy koala.
i jeszcze Lusia i Teodor

Lusia i Felicjan
Gosia i Felicjan
Gosia i Teodor
Oprócz misiów zrobiłam sobie  kolejny szaliczek. Tym razem taki bardziej na ozdobę. Fajnie wygląda na czarnej bluzce. Włóczka cieniutka melanżowa i lekko błyszcząca. Wymiary ma 9 cm. szerokości i 2 metry długości. Robiłam szydełkiem nr 2. W praktyce okazał się nawet całkiem ciepły jak się nim owinie kilka razy.  
Jeszce się muszę pochwalić karteczką jaką dostałam od Eli (tkaitka) . Przyszła dopiero wczoraj, ale wiadomo jak to jest w okresie świątecznym poczta ma dużo pracy.
Ela bardzo Ci dziękuje za pamięć. Tak mi się ciepło wczoraj na serduchu zrobiło.

Jeszcze jedna ważna sprawa. Candy niespodziankowe u Aty albo inaczej zabawa w ciemno-zielone
Losowanie 19 stycznia 2011. Polecam. Ja się oczywiście zapisałam, bo pazerna paskuda ze mnie. To po pierwsze. Po drugie lubię niespodzianki , a po trzecie lubię zielony kolor.

    Nowy Rok, nowe plany. Pewno wszyscy jakieś macie. Ja się boje o swoich pisać, żeby nie zapeszyć. Życzę Wam żeby ten rok był lepszy od poprzedniego. Spełniły się Wasze marzenia.Czasu dużo czasu na realizowanie swoich pasji. Życie bez tworzenia było by puste i bez sensu. wiem, że czasem jest ciężko i nie zawsze są z tego pieniądze, ale... "..pieniądze to nie wszystko.."
http://w434.wrzuta.pl/audio/95z8w3rf9oV/golec_u_orkiestra_-_pieniadze_to_nie_wszystko  piosenka na dziś. Ech żeby to było takie proste... 

                                    Dziękuje Państwu za uwagę i do usłyszenia
                                                                                                    Eve-Jank