środa, 23 marca 2011

Baranki i "Pytacz Master"

Witajcie!!!!

 Dziś tak szybciutko, prędziutko. Jakoś tak mało czasu mam ostatnio. Przydało by się troszkę czasu pożyczyć od tych co się nudzą. Znacie takich? Może gdzieś kupić można w puszkach? Tylko tanio proszę na promocji !!!
Oj przydałoby się,żeby doba choć o parę godzin była dłuższa. Może by się tak spać oduczyć? Tylko jak to zrobić.  Ech pomarzyć !
 Pokaże Wam co teraz robię. Baranki sobie dłubie na szydełku. O takie:
 Zrobione są według mojego pomysłu. W tamtym roku zrobiłam  kilka, ale już ich nie mam. Dlatego postanowiła sobie zrobić jeszcze kilka. Na razie dwa mam skończone.

           Weekend spędziłam w szkole. Dowalili nam trochę nauki. Programowanie strukturalne, nowe rzeczy trzeba by to poćwiczyć w domu. . Systemy operacyjne też. W dodatku pierwszy raz mieliśmy angielski. Na szczęście angielski będzie tylko w drugim semestrze.  Poziom raczej zaawansowany, a nasz poziom bardzo różny. W moje grupie są ludzie w różnym wieku. Niektórzy nigdy angielskiego się nie uczyli. Łatwo nie będzie.
    Szperając w necie znalazłam fajny darmowy programik do nauki słówek z angielskiego, wzorów chemicznych, tabliczki mnożenia i w sumie innych rzeczy też. Program ma dokumenty tekstowe zdanymi. Możemy sobie wprowadzić tam inne dane np. słówka z angielskiego, których się chcemy nauczyć. Zapisać jako i już mamy nowy dokument do nauki. Program można sobie ściągnąć "Pytacz Master"

 Jeżeli macie dziecko, które ma problem z nauczeniem się tabliczki mnożenia, albo z opanowaniem wzorów chemiczny to polecam.

                        Dziękuje za uwagę
                        Pozdrawia Was w końcu wiosennie
                                                                  Eve-Jank