środa, 26 września 2012

Anioł, skarpetki dla krzesła, wieszak na kolczyki i broszki

Witajcie!

Zrobiłam anioła na szydełku, zawieszkę. Kiedyś robiłam podobne, a ten się trochę różni od poprzednich. Skrzydełka ma uszyte z materiału. 
Na brzuszku ma malutka kieszonkę w której można coś  schować.

Dziś spacerując po Waszych blogach zobaczyłam u AnkiSkakanki skarpetki na krzesła. Przypomniałam sobie, że ja jakiś czas temu takie skarpetki zrobiłam na swoje krzesło komputerowe.
Sama wpadłam na ten pomysł, bo denerwowały mnie filcowe podkładki, które się ciągle odklejały. Ania znalazł ten pomysł w necie i zrobiła skarpetki dla swoich krzeseł. 

Zabrałam się dziś za porządki w szafie i przy okazji zrobiłam wieszak na kolczyki. 
Wisi na wewnętrznej stronie szafy. Do jego zrobienia użyłam kawałka starej firanki i plastikowej linijki. Listewka z nabitymi gwoździkami była, zamontował ją były właściciel mieszkania. Cała szafa jest spadkiem po byłych właścicielach. Pomysł na zrobienie wieszaka podsunęła mi moja córka. Była ostatnio u koleżanki i mi opowiadała, że Anka ma takie coś na kolczyki i tam sobie je wiesza. Tego czegoś co ma Ania nie widziałam, ale wykombinowałam sobie swoje coś.
Pewnie wiele z Was rozpoznaje tu swoje kolczyki. Niektóre są  wygraną w candy, inne z wymianki, albo są prezentami, a kilka par nawet zrobiłam sama.  

Pokaże Wam jeszcze kilka nowych broszek
i już mnie nie ma. Biegnę zobaczyć co u Was.

Pozdrawiam 
Eve-Jank