piątek, 1 kwietnia 2011

Miś Maja, i parę drobiazgów

  Witajcie Kochani!!!

  Misia zrobiłam. Na imię ma Maja. Taki sobie nieduży 23 centymetrowy zrobiony w ramach odreagowania. Czego? Niczego specjalnego. Życia po prostu. Praca, dom, nauka, gotowanie, pranie, sprzątanie ...Znacie to dobrze. Co tu będę dużo pisać. Trzeba mieć swoje prywatne małe "Idaho".
    
   Ostatnio kilka blogowych koleżanek obdarowało mnie włóczkami. Ja w ramach rewanżu posłałam im własnoręcznie zrobione drobiazgi...Wiem, że  prezenty dotarły to mogę pokazać co zrobiłam. Dziewczyny u siebie na blogach się chwalą to ja pożyczę sobie od nich zdjęcia moich prac. Chyba się nie pogniewają o to.

Ela tkaitka z blogu http://tkaitka.blogspot.com/  dostała dla swoje wnusi to:
U Eli na blogu jeszcze więcej zdjęć. http://tkaitka.blogspot.com/2011/03/wiosenny-zajaczek-od-ewyi-torebeczka.html . Polecam jej blog. Ela piękne rzeczy robi.

Aga Słonecznik6 z blogu http://slonecznik6.blogspot.com/ dostała dla swoich chłopców Bartusia i Emilka dwa żółwiki. Chłopcy tak pięknie je prezentują, że nie mogłam się oprzeć. Aga myślę, że mi wybaczysz.

 U Agnieszki na blog więcej zdjęć o tu . W ogóle tak pięknie o mnie napisała..Miło mi. 

  Jeszcze Gosia-Gocha z blogu http://magorzaciarnia.blogspot.com/  dostała ode mnie takiego pana.
W ogóle to z tym panem to była śmieszna historia. Możecie sobie przeczytać u Gosi na blogu o tym o tu fajnie to wszystko opisała. Uśmiałam się.

     W ogóle to dziewczyny jak czytam u Was na blogach jak się cieszycie z moich prezentów to banan mi z twarzy nie znika. Jutro z tym bananem do szkoły pójdę i nic i nikt mi humoru nie zepsuje. Na pewno.  


  Jutro mam zajęcia. Uczę się właśnie. Powiedzmy, że się uczę. Siadłam do kompa z takim zamiarem, ale jak mam się uczyć skoro tu czekają na mnie takie miłe niespodzianki. W sumie uczyłam się przez całe dwa tygodnie. Dziś tylko sobie powtórkę chciałam zrobić. Zdążę jeszcze.

 W ogóle to na blogu taka małą rewolucje zrobiłam. Pozmieniałam kolory, banerek nowy. Jak wam się podoba? 
                                         
                                        życzę udanego weekendu                                       
                                        pozdrawiam wiosennie Eve-Jank

     Jeszcze jedna osoba została mi do obdarowania. Jutka nie zapomniałam o Tobie :)