piątek, 18 czerwca 2010

Kitty i kolejni plażowicze

Kilka dni temu pewna znajoma z netu zapytała mnie czy bym nie zrobiła Hello Kitty. Jej córeczka ma bzika na punkcie tego kotka.Nigdy nie robiłam jeszcze ,ale postanowiłam spróbować. Oto efekt moja wersja Hello Kitty. Nie korzystałam z żadnego gotowego opisu jak zawsze.Poszukałam zdjęć z bajki i oto jest.Wyszła jak wyszła ,ale ważne, że dziewczynka zadowolona.Kitty ma 3 sukieneczki i 2 torebki żeby można było ją przebierać.
 Tak z rozpędu zrobiłam jeszcze dwie kitty troszkę inne .Oto one.
Teraz czas na kolejnych plażowiczów. Lemurowa opala się zajada ciastko ,przegryza jabłkiem i popija woda mineralną
Misia nie chce być gorsza od Lemurowej i też wybrała się na plażę. Wszystkie moje zwierzaki chcą korzystać z lata. Tylko gdzie to lato? Ja chyba z tęsknoty za ciepełkiem ,pływanie i słoneczkiem robię takie maskotki ostatnio.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających. Dziękuje za komentarze.
 W odpowiedzi na komentarze:
 Asia,Zula,Aira Art,Destiny ikt,Sanka,Reni miło mi ,że mnie odwiedzacie. Tkaitka-szczurek z koperty nie wyskoczył na szczęście chyba faktycznie miś go przypilnował. Słonecznik6- fajnie ,że mnie odnalazłaś i znowu mnie odwiedzasz. by_giraffe a to cię zaskoczyłam ,bo to nie potrawa była .Wika 2214 szczur na szczęście poziomek nie pozjadał . Dzięki też e-Joannie za miłe komentarze. Piszesz,że tyle we mnie optymizmu.Staram się po prostu zawsze widzieć szklankę do połowy pełną..Dzięki Arku ,że do mnie zaglądasz,Hrabino i wielu innych ,którzy tylko kukają i z braku czasu może nie komentują.Ważne ,że zaglądacie do mnie dzięki temu prowadzenie tego bloga ma sens.
                                                       3majcie się ciepło pozdrawiam eve-jank