wtorek, 5 marca 2013

Szalik boa, portal Twoo i nowe serwetki.

Witajcie!

Szalki boa zrobiłam z włóczki którą dostałam w prezencie urodzinowym. Pokazywałam ją w tym POŚCIE
Włóczka z której robiłam nazywa się bernat truffles. Powiem Wam szczerze, że źle mi się z niej robiło. Obejrzałam kilka filmików na youtube. Próbowałam robić na drutach, ale po kilku próbach chwyciłam za szydełko.
i jakoś poszło. Nie powiem, że błyskawicznie, ale w miarę szybko. Robiło się dużo trudniej niż z włóczki twist and twirl z której robiłam poprzedni szalik. Jednak z efektu końcowego jestem zadowolona i o to chodzi.

Znacie portal TWOO ? Jeżeli nie to już piszę o co chodzi.  Napisała do mnie znajoma, że dostała ode mnie zaproszenie z tego portalu. Bardzo mnie przeprasza, że zaproszenie nie przyjęła, ale ją to nie interesuje. 

Ja czytam i myślę, ale o co chodzi??? Jakie Twoo ? Jakie zaproszenie? Przecież ja nic nikomu nie wysyłałam. Nie mam nawet konta na tym portalu. Napisałam info na facbooku i okazało się, że nie tylko ona dostała ode mnie zaproszenie z Twoo. .. Hymm coś mi zaczęło świtać. Kiedyś koleżanka, którą dobrze znam wysłała mi zaproszenie  i ja z ciekawości weszłam.
 Zalogowałam się przez facebooka. Pobrało automatycznie moje dane i założyło konto. Zaraz po zalogowaniu zaczęli do mnie pisać jacyś obcy faceci... no masakra jakaś. Hasła typu-"Witaj kotku", "Cześć skarbie" Byłam tam całe 10 minut i konto usunęłam.  Stwierdziłam, że to nie dla mnie. Widocznie gdzieś klikłam gdzie nie trzeba ha ha nie ma to jak wykwalifikowany informatyk i zaproszenia poszły. 
Znalazłam ciekawy artykuł na temat tego portalu o TU i już wiem o co chodzi. 
Piszę o tym dlatego żebyście wiedzieli,że ja nie rozsyłam tych durnych zaproszeń. Nie interesują mnie portale randkowe. Jeżeli dostaniecie coś z Twoo niby ode mnie to, to po prostu wyrzućcie. 

Pochwalę się jeszcze serwetkami jakie dostałam od mojej znajomej blogowo-szkolnej Bulmy
Oj będzie się działo. Tylko się uporam z szydełkowymi zamówieniami to się zabiorę za decoupage'owanie 


Miłego dnia życzy 
Eve-Jank