środa, 13 października 2010

Piesek

    Witajcie! Jak ten czas leci, aż mi się wierzyć nie chce, że dziś już środa. Choć przyznam szczerze rano myślałam, że już jest czwartek. Potem zaczęłam się zastanawiać właściwie który czwartek. Popatrzyłam na kalendarz ech no tak. W zbliżający się weekend znowu szkoła. Z jednej strony bardzo się ciesze,a z drugiej mam stres. Robię ćwiczenia z projektowania. Sama próbuje rozpracować ten program i zaskakują mnie jego możliwości. Nawet coś mi wychodzi i to naprawdę cieszy. Jednak dopiero na zajęciach okaże się czy to coś wystarczy. Ma być już podział na grupy. Ma nadzieję, że będę miała komputer tylko dla siebie , ale ze mnie egoistka he he.

  W wolnych chwilach szydełkuje. Wymyślanie i tworzenie tych szydełkowców mnie relaksuje i daje poczucie spełnienia twórczego. W ramach relaksu właśnie powstał taki mały piesek z wyposażeniem. Oto on:   

I jeszcze jedno zdjęcie na którym lepiej widać pupila. Zróbcie klik to zdjęcie wyświetli się w większym formacie.
Piesek z wyposarzeniem
  Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuje za wszystkie miłe słowa. Dziękuje za wszystkie opinie na temat nowego wystroju bloga. Jednym się podoba innym nie jak to zwykle w życiu bywa. Na razie tak zostanie przynajmniej na jakiś czas. Jak mi się znudzi to znowu coś pozmieniam. Baner też zrobiłam nowy zauważyliście ? Nie do końca wyszło tak jak chciałam, ale cóż. Będę miała chwilę czasu to zrobię inny.
  
                                                                                                                        eve-jank
UWAGA!!!!   WAŻNA !!!  WIADOMOŚĆ!!!!
U Eli  super Candy czyli po naszemu rozdawajka jak to pięknie Ela nazwała. Sami zobaczcie jakie cuda można wylosować:
Polecam!!!!!!Zapisy do 7 listopada.