niedziela, 18 września 2011

Lemur na biurko i strona dla Enterprise

  Witajcie!


   Ostatnio chwaliłyście mnie jaka jestem pracowita, że tyle potrafiłam zrobić w ciągu jednego dnia. Miło mi bardzo, ale powiem Wam na pocieszenie, że ten tydzień nawet nie usiadłam do maszyny.   
   Miałam w domu mały remoncik- wymiana okna w kuchni. Niby nic takiego, ale bałagan w całym domu. Wszystko z kuchni musiałam wynieść do pokoju, a potem to sprzątanie..ech sami wiecie jak to jest...Narzekać jednak nie będę mam w kuchni ładne nowe okienko i w dodatku szczelne, a bałagan już posprzątany.


   Okna Wam nie pokaże, bo to nic ciekawego. Pokaże Wam szydełkowego lemurka na biurko. Tylko tyle udało mi się zrobić jeżeli chodzi o rękodzieło.
   W ostatnim czasie pracowałam też nad stroną dla koleżanki. Nie jest to żadne cudo. Prosta stronka, bez żadnych tam bajerów. Znajoma od lat prowadzi szkółkę języka angielskiego i chciała mieć jakąś informacje w necie o swojej firmie no to jej zrobiłam.
   Stronę można zobaczyć pod tym adresem http://enterprise.pev.pl/ poczytać o szkole Enterprise i zapoznać się z ich ofertą. Polecam wszystkim z Bielska-Białej.

                                  Pozdrawiam serdecznie
                                  i życzę udanego nadchodzącego  tygodnia 

                                                             Eve-Jank