czwartek, 9 lipca 2015

Misie, avocado,prezent od Anitki i Terminator genisys.

Witajcie!
Przedstawiam nowe misie
Stefana 
i Franka 
Misie zrobione na szydełku,a sweterki mają zrobione na drutach.

Lubicie avocado? Ja bardzo. Po każdym zostaje pestka. Postanowiłam dwie zasadzić i poczekać czy coś z nich wyrośnie.
Wyczytałam, że w taki właśnie sposób pestka powinna się moczyć.

Pochwalę się jeszcze prezentem od Anitki z blogu Nitki Anitki
Dobra duszka wie, że mi się przyda każdy centymetr włóczki. Od czasu do czasu robi mi takie prezenty. Dzięki kochana.

Zakwitł mi oleander. Nie mogłam się powstrzymać, żeby go nie pokazać.
Wczoraj byłam w kinie ze swoją rodziną i koleżanką Gabrysią.
Czekałam na ten film. Jestem fanką terminatora. Pierwszą część bardzo lubię.Druga to dla mnie mistrzostwo świata. Oglądałam chyba ze 100 razy w różnych wersjach językowych. Nowy terminator moim zdaniem 
 rewelacja.
Polecam z całego serca.

pa pa pa 

  1. Eve-Jank

czwartek, 2 lipca 2015

Małpi generał.

Witajcie!
Zostałam poproszona o zrobienie małpy generała.
Nie było łatwo, bo nigdy czegoś takiego nie robiłam.
Lubię takie wyzwania dlatego od razu się zgodziłam.
Małpa ma 32 cm. potrafi sam stać.

Przeczytałam w końcu prezent od Mirelli.
Polecam. Fanom Kinga na pewno się spodoba.
Pochwalę się Wam chlebkiem mojej Natalki.
Pokaże Wam mojego obronnego psa.
Bardzo mocno trzyma drzwi, żeby nikt nie wszedł.
Na koniec poczęstuje Was truskawkami z bananem i kawą.

Pozdrawiam Was serdecznie
i słonecznie
Eve-Jank